"Малюк"

Щоб зростало маленятко

Ви приходьте у «Малятко»

Разом будемо рости

Щоб всім користь принести.

Освіта: середня спеціальна

Стаж роботи: 1 рік.

Час з якого працює в ДНЗ: з 2016р.

Педагогічне кредо:   «Кожна дитина розквітає по своєму.                                                                                                                                                                        Щоб зрозуміти сутність дитини треба увійти в її світ та                                                                                                                                                        піднятися до її рівня»

БЛОГ ГРУПИ : vlaeebc.blogspot.com

Група вконтактеhttps://vk.com/club138197224

Помічник вихователя :  Шуть Інна Віталіївна

·         Група «Малюк» запрошує вас у світ дитинства, де кожен малюк зможе знайти собі друзів і проводити свій час в атмосфері тепла, турботи і уваги.

·         Наша діяльність базується на врахуванні індивідуальних здібностей дитини, розвитку вільної особистості, а також створенні умов для фізичного і духовного здоров`я малят.

·         Група працює за рекомендаціями програми «Українське дошкілля», що дає нам можливість не тільки чутливо реагувати на побажання вашого малюка, але і виявляти його творчі здібності , підвищений інтерес до пізнання навколишнього світу.

·         Пріоритетний напрям роботи групи – «Розвиток сенсорних здібностей у дітей раннього віку»

·         В ранньому віці дитина отримує багато різноманітних вражень від навколишнього світу, вона розрізняє кольори, форми, величини. Але далеко не всі ці властивості й далеко не завжди привертають увагу малюка.   Тож дуже важливо вчасно збагатити дітей зоровими, слуховими, дотиковими враженнями, правильно облаштувати середовище, в якому перебуває дитина .

·         В групі « Малюк » ми навчаємося, граємося, розвиваємо творче мислення, фантазію. Педагоги спрямовують свої зусилля на формування малят вміння активно засвоювати знання  і творчо їх використовувати у продуктивній діяльності.

·         У нашій групі діти ростуть і розвиваються в атмосфері любові та психологічного комфорту.

Ранкова гімнастика: комплекс вправ для дітей 2-3 років:

-ходьба по кімнаті з погойдуваннями рук уздовж тулуба;

- піднімати випрямлені руки вгору, в сторони і вниз;

-нахили вперед і назад;

- розвести руки в сторони і обхопити ними тулуб;

- біг по кімнаті дрібними кроками 10-15 секунд;

-повільна ходьба в поєднанні зі спокійними рухами рук до 2 хвилинок;

-присідання з нахилами голови вгору і вниз;

-нахили тулуба вправо і вліво і махи руками.

Чим частіше звучить музика, доступна дитині, вдома, тим більше шансів виховати в малюка любов до неї.

„Святкова”

Гей, давайте з усіма
Будемо співати!
Свята кращого нема,
Як сьогодні свято.

Приспів:

Новий рік! Новий рік!
Пісенька лунає.
За віконцем на поріг
Сніг-сніжок лягає.
Вся ялинка в іграшках –
Кульки, намистинки...
Он бурульки на гілках,
Зірочки, сніжинки.

Наша сенсорна кімната:

1. Допомагає  в стимулюванні сенсорної чутливості та  рухової активності, розвитку зорово-моторной координації дітей, розвиває  загальну і дрібну моторику, покращує  координацію рухів.

2.Створює позитивний емоційний фон і допомагає подолати порушення в емоційно-вольовій сфері; (зменшує тривожний стан, знижує агресію, навчає саморегуляції; знімає м'язову і психоемоційну напругу)

3. Підвищує  психічну активність за рахунок стимулювання позитивних емоційних реакцій; розвиває тактильні, зорові відчуття, тренує пам'ять, увагу, інтелект.

4.Розширює  кругозір і просторові уявлення, розвиває уяву і творчі здібності дітей;

5.Допомагає коректувати порушення в пізнавальній сфері (зниження інтересу до раніше значущої діяльності, труднощі із стійкістю і концентрацією уваги, труднощі запам'ятовування, неуважність і, відповідно, труднощі в навчанні) .Допомагає  розвитку мови.

6.Допомагає вирішити проблеми з соціальною адаптацією.

Навіть  готовність дитини до шкільного навчання в значній мірі залежить від її сенсорного розвитку,  значна частина труднощів, що виникають перед дітьми, особливо в першому класі, зв’язана з недостатньою точністю та гнучкістю сприймання.

Наближаються новорічні свята

Новорічна ялинка

Ой весела в нас зима,
Веселішої нема, -
Грає срібними зірками,
В’ється синіми димками,
Снігом землю обійма.

Ой струнка ялинка в нас!
Скільки сяє тут прикрас!
Ми зібралися юрбою,
Разом з піснею новою
Рік Новий зустріти час.

Знання – це скарб, а вміння вчитись – ключ до нього.

Акція "Допоможемо птахам "до якої долучилися батьки !

Синичка сіла на поміст -
цвірінь, цвірінь, цвірінь! -
і заспівала жартома:
цвірінь, цвірінь, цвірінь!
Насипать солі б їй на хвіст!..
Цвірінь, цвірінь, цвірінь!
Підкравсь - а пташки вже нема!..
Цвірінь, цвірінь, цвірінь!

"Новорічний ранок"

Наша група взяла участь у фестивали :« Українська мова калинова » учасниками були наші батьки

Яка гучна і величава,

Як України в світі слава!

Яка до болю рідна й мила!

О мово, ти мене зростила

Свято 8 березня у наших малят

Сходить сонце над снігами,